اسکیت کفشی مدل In-Line

جدید اسکیت کفشی مدل In-Line

محصول جدید

مشخصات کفش
سایز 35 تا 37
بند دارد
نوع بست پنجه چسبی
بست مچ دارد
نوع بست مچ ریلی ضامن‌دار
دارای ضربه‌گیر جانبی پنجه پا
مشخصات تیغه و ترمز
جنس تیغه کامپوزیت
تعداد چرخ 4 عدد
ترمز ندارد
مشخصات چرخ و بلبرینگ
قطر چرخ 76 میلی‌متر
سایر: قابلیت تنظیم سایز اسکیت از سایز 34 تا 37

649,500 تومان

فواید اسکیت

ورزش اسکیت و یا اسکیت برد جزو بهترین و مناسبترین ورزش ها برای همه به خصوص خانم ها است. از جمله ی فواید اسکیت برای بانوان کمک به تناسب اندام، تقویت عضلات بدن به ویژه عضلات کمر و لگن، افزایش تمرکز، محافظت سیستم عصبی، برطرف کردن بدشکلی های بدن و افزایش حفظ تعادل می باشد. ورزش اسکیت به منظور کاهش وزن مفید بوده و از مزایای اصلی آن کمک به کاهش وزن در تمامی قسمت های بدن مانند شکم، باسن، کمر و پهلوست. بالا بردن توان عضلانی و قدرتمند ساختن عضلات از فواید دیگر ورزش اسکیت به شمار می آید. داشتن وسایل مناسب اسکیت درست به اندازه صحیح انجام دادن ورزش، اهمیت دارد. شما می توانید خرید اسکیت و خرید لوازم اسکیت را با بهترین کیفیت و کم ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی کادویی بخواهید. در مطلب کوتاه زیر؛ یک نگاه اجمالی به ورزش اسکیت و فواید آن می کنیم.

تناسب اندام در بانوان

تناسب اندام به معنی هماهنگ بودن اندام های خارجی بدن با هم دیگر و توازن قد و وزن در افراد می باشد. تناسب اندام علاوه بر بحث سلامتی و تندرستی در حفظ زیبایی ظاهری نیز بسیار موثر است. امروزه با توجه به گسترش علوم ورزشی و تغذیه ای، فاکتورهای مختلفی در راستای سنجش تناسب اندام در اشخاص در نظر گرفته شده است. بر خلاف گذشته که تناسب اندام یک بحث مردانه محسوب می شد، امروزه برخورداری از تناسب اندام در خانم ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. تناسب اندام میان آقایان و خانم ها به دلیل متفاوت بودن میزان هورمون های جنسی، اندروژن ها، حجم عضله، بافت چربی و شاخص توده بدنی متفاوت می باشد؛ از این رو برخی از ورزش ها و فعالیت های بدنی برای آقایان و برخی دیگر برای خانم ها مفید و موثرتر می باشد. تحقیقات متفاوت نشان داده است که ورزش و فعالیت بدنی منظم، صحیح و مداوم در کنار داشتن یک رژیم غذایی مناسب و سالم به منظور برخورداری از تناسب اندام، عامل بسیار مهمی میباشد.

اسکیت و محبوبیت آن

اسکیت یکی از بیست ورزش مطرح دنیا محسوب می گردد. این ورزش جذاب در سال 1980 شناخته شد و به سرعت توانست در میان همه ی مردم جا باز کند. لوئیس لگرانج نخستین کسی بود که اینلاین اسکیت را در شکل مبتدی و اولیه خود شبیه سازی نمود. از سال 1991 به بعد این وسیله دستخوش تغییرات بسیار زیادی شد و به شکل امروزی خود درآمد. امروزه این ورزش با تجهیزات و امکانات بسیار ویژه ای به شکل حرفه ای در چند شاخه ورزشی دنبال می گردد. کشف فواید اسکیت برای بانوان منجر گردیده تعداد زیادی از خانم ها به این ورزش مفید جلب شوند.

مزایا و فواید اسکیت برای بانوان

اسکیت، عضلات پشت پا و جلوی ران را سفت نموده و از افتادگی و شل شدن آن ها در میانسالی جلوگیری می نماید. اسکیت یک ورزش هوازی مانند ایروبیک بوده و با افزایش اکسیژن رسانی به سلول های مغزی در تقویت و هماهنگی نیمکره های مغزی با یکدیگر بسیار موثر و مفید است. ضعف و سستی عضلات بویژه عضلات کف لگن و شکم از شکایات اصلی بانوان بوده و از دیگر فواید اسکیت برای بانوان به دلیل هوازی بودن آن، تقویت و احیا نمودن عضلات است. دانشمندان بر این باور هستند که استرس های مکرر از جمله ریسک فاکتور اصلی در بروز تمام بیماری های قلبی عروقی، دیابت، فشار خون و حتی چاقی می باشد؛ از جمله فواید اسکیت برای بانوان کاهش استرس، اضطراب و حمله های اضطرابی است. انجام مداوم و سبک این ورزش، گرفتگی و اسپاسم عضلانی ناشی از استرس های مداوم را رفع مینماید. اسکیت به دلیل توجه به حفظ تعادل اندام های بدن به شدت تمرکز را افزایش می دهد. از فواید دیگر اسکیت برای بانوان تقویت سیستم عصبی و پیشگیری از بروز آلزایمر و پارکینسون می باشد. اسکیت به شکل سبک و تفریحی برای خانم هایی که از افسردگی و مشکلات روحی روانی رنج می برند، پیشنهادی بسیار مناسب و موثر است. از فواید اسکیت برای بانوان افزایش تدریجی ضربان قلب، گردش خون منظم و صحیح و تقویت ماهیچه قلب و افزایش آمادگی جسمانی است. اسکیت فشار خون را تنظیم کرده و عضلات بالاتنه بانوان را تقویت می نماید. توصیه می شود به منظور جلوگیری از آسیب از کلاه، مچ بند، زانو بند و آرنج بند استفاده گردد. از فواید اسکیت برای بانوان، تقویت عضلات ضد جاذبه و برطرف ساختن بد شکلی های بدن است. از دیگر فایده‌های این ورزش برای بانوان، تقویت عضلات کف لگنی و شکمی بوده و این کار می تواند از افتادگی مثانه در سنین میانسالی و پیری و فتق های ایجاد شده به دنبال زایمان ها جلوگیری نماید. اسکیت به دلیل داشتن حرکات متنوع و گسترده بسیار جذاب بوده و احساس خستگی و کسالت را از تن می زداید. کمر درد های مداوم بویژه پس از زایمان و بارداری از بزرگ ترین مشکلات بانوان است که اسکیت می تواند عضلات کمر را تقویت نموده و با برطرف کردن ضعف آن ها، دردهای دائمی کمر را تسکین ببخشد. از ویژگی های اصلی ورزش اسکیت تنوع حرکات و امکان ابداع و انجام حرکات جدید و جذاب در این ورزش است که یکنواختی و تکراری بودن را از این ورزش دور کرده و حس شادابی، طراوت و لذت را برای همه به ارمغان می آورد.

نوشتن نقد و نظر

اسکیت کفشی مدل In-Line

اسکیت کفشی مدل In-Line

مشخصات کفش
سایز 35 تا 37
بند دارد
نوع بست پنجه چسبی
بست مچ دارد
نوع بست مچ ریلی ضامن‌دار
دارای ضربه‌گیر جانبی پنجه پا
مشخصات تیغه و ترمز
جنس تیغه کامپوزیت
تعداد چرخ 4 عدد
ترمز ندارد
مشخصات چرخ و بلبرینگ
قطر چرخ 76 میلی‌متر
سایر: قابلیت تنظیم سایز اسکیت از سایز 34 تا 37

مــحصولات مرتبط