کاپشن مردانه جی اوکس مدل M0428DT2666

محصول جدید

جنس: پلی استر
قد: کوتاه
مورد استفاده: روزمره
طرح پارچه: ساده
فرم: معمولی
یقه: ایستاده برگردان
کلاه: بدون کلاه

3,095,000 تومان

ویژگی های لباس خوب زمستانی چیست؟

شروع شدن فصل سرما برای بعضی از افراد به منزله ی آغاز مریضی و سرماخوردگی و متاسفانه در شرایط حاضر بیماری کرونا است و شاید یکی از دلایل آن این است که نمی‌دانند، باید چه لباس‌هایی را در فصل سرما به تن کنند و هنوز هم از لباس‌ هایی سبک و مخصوص فصل تابستان استفاده می‌کنند. در این توضیحات، به بررسی کردن ویژگی لباس زمستانی بطور مختصری پرداخته ایم.
فصل سرد سال زیبایی‌ های منحصر بفرد خودش را دارند و شما باید قادر باشید در این فصل، خود را با آن‌ ها تطبیق دهید. مطمئنا به تن کردن لباسهای مناسب، یکی از مهمترین ویژگیهایی است که باید در این فصل با آن بیشتر آشنا شوید.

بهتر است از چه جنس لباس‌ برای زمستان استفاده گردد؟

بخش بزرگ و مهم لباس‌های فصل سرد، جنس و الیاف پارچه است. بنابراین باید به این موضوع توجه کنید که دیگر الیاف سبک و نازک با بافت‌های ظریف و با فاصله، مناسب سرما نیستند. از محبوب ترین الیافی که می‌توان در این فصل نام برد، مخمل است که خود درای انواع متنوعی می باشد. مخمل کبریتی، یکی از پر کاربرد‌ترین الیاف برای فصل پاییز و زمستان است. از دیگر انواع الیاف نیز می‌توان به فاستونی، چرم، پلار، خز، پوست و حتی ابریشم اشاره کرد.

داشتن یک کت فاستونی، یک دستکش چرم، یک لباس از جنس پلار، تقریبا برای همه افراد در فصول سرد الزامی است. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که ابریشم چگونه می‌تواند گرم کند؟ ابریشم در فصل گرما باعث خنک شدن و در فصل سرما باعث گرم شدن بدن می‌شود، از زیبایی خاصی برخوردار است،


علاوه بر این اهم ویژگی مثبت؛ ابریشم سبک است و البته نیاز به مراقبت فراوان دارد. یک پیراهن ابریشم خوب، می‌تواند گزینه مناسبی برای پوشیدن زیر کت چرم شما باشد. البته بافت‌ها نیز از مواردی هستند که می‌توانند بسیار بدن شما را گرم کنند و به استایل زمستانی شما زیبایی منحصر به ‌فردی را بدهند، پس از آن‌ها غافل نشوید.

چه لباسهایی باید در کمد زمستانی ما وجود داشته باشد؟

با شروع پاییز و زمستان شما باید سر و سامانی به کمد لباس هایتان بدهید. از مهمترین کارها، خلوت کردن کمد از لباس‌های تابستانی و چیدمان صحیح ستی مناسب برای فصل سرد است. بر این اساس بهتر است در نظر داشته باشید که جای چه لباس‌ هایی در کمد شما خالی است.

اول از همه بهتر است لباس‌ها را به دو دسته پاییزی و زمستانی تقسیم کنید. در این صورت لباس ‌های کمی سبکتر، در بخش لباس‌های پاییزی و لباس‌های سنگینتر و گرمتر، در دسته ی لباسهای زمستانی قرار می‌گیرند. وجود یک پالتو بلند نیمه رسمی با یک رنگ مناسب از خانواده رنگهای خنثی مثل طوسی و یا سورمه‌ای، سبز و یا نارنجی تیره، می‌تواند به شما در ترکیب مناسب لباسهایتان کمک بسیاری کند. مورد بعدی انتخاب یک شلوار مناسب است که باید تفاوت ویژه‌ای با شلوار‌های تابستانی داشته باشد. یک شلوار مخمل کبریتی و یا کتان گرم و یا شلواری فاستونی یکی از بهترین و ضروریترین بخش لباس‌های زمستانی است.

داشتن جوراب‌های گرم و بافتنی، زیرشلواریهای جذب و پنبه‌ای، دستکش‌های سبک و گرم، شالگردنهای تک‌ رنگی جذاب، بارانی‌ها و بادگیر‌های مناسب پاییز، کلاه‌های بافتنی زیبا، از ‌جمله ی لباس هایی می باشند که وجود داشتن آن ها در کمدهای لباس شما یک ضرورت است. ولیکن در این میان، نیم ‌بوت‌ها و بوت‌ های زمستانی را فراموش نکنید. چرا که کفشها از مهمترین بخش استایل شما، بشمار میروند و باید در فصل های متنوع متناسب با همان فصل، دارای کف، رویه و جنس داخلی متناسب باشند. گذشته از موارد بالا، شما باید بتوانید یکی از مهمترین فاکتور‌های پوشش، یعنی ساختارشکنی را، در کمد خود جای دهید.
با ساختار‌های قدیمی و یکنواخت، برای همیشه خداحافظی کنید و خود را به سمت طرح‌ها و فرم‌های جدید و رنگ‌های زنده و سرحال ببرید. در این صورت، استایل زمستانی شما، متفاوت و منحصر ‌به خود شما خواهد بود. از ساختار شکن بودن نترسید.

نوشتن نقد و نظر

کاپشن مردانه جی اوکس مدل M0428DT2666

کاپشن مردانه جی اوکس مدل M0428DT2666

جنس: پلی استر
قد: کوتاه
مورد استفاده: روزمره
طرح پارچه: ساده
فرم: معمولی
یقه: ایستاده برگردان
کلاه: بدون کلاه

مــحصولات مرتبط