چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار COB 5W

محصول جدید

کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
جنس بدنه: فلز
نوع گردنی: انعطاف‌پذیر

35,400 تومان

چراغ مطالعه روژ مدل گیره دار ROJ014 COB 5W با چیپ ست اصلی ادیسون تایوان با توان 5 وات مجهز شده است. این چراغ مطالعه فوق العاده از نور دهی بسیار خوبی بهره مند شده است. چراغ مطالعه روژ مدل گیره دار ROJ014 COB 5W برای مطالعه یا کار با چرخ های خیاطی، گلدوزی و کارهایی مثل کاشت ناخن که این روزها خیلی دقیق تر شده است بسیار مناسب است.

چراغهای مطالعه ی مرسوم مطالعه ابعاد بزرگتر و دست و پاگیرتری داشتند اما تکنولوژی های جدید در صنعت روشنایی به فکر راحت تر کردن استفاده از چراغ های مطالعه با سبک و روش جدید بوده است. با تولید چراغ های گیره دار که از تکنولوژی COB برخوردار هستند این امکان برای شما فراهم شده که در لبه ی میز کار، کتاب و غیره یک چراغ با نور بالا داشته باشید. چراغی که با داشتن نور موضعی COB با توان 5 وات از خانواده LED که فوق کم مصرف هست و طول عمری بسیار بالا دارد میتواند تمام نیاز های شما رو برای یک کار پر نور و لذتبخش بر طرف کند. 

ویژگی های لوازم تحریر مناسب

 

خودکار، مداد، اتود، پاک کن، جامدادی، خط کش، دفتر تحریر، کیف و کوله از مهمترین و متنوع تریین وساِلی هستند که به عنوان کادو میتوانیم برای طیف گسترده ای از اشخاص انتخاب کنیم، فرقی نمیکند که دوست ما دبستانی باشد یا دانشجوی سال آخر دانشگاه و یا یک مغازه دار ، کارمندو یا مدیر عامل. تمام افرادی که می شناسیم به نحوی به لوازم التحریر احتیاج دارند و بدون تعارف یکی از دوست داشتنی ترین هدیه ها لوازم تحریر خاص است. همه ی ما به مواردی که ذکر کرده ایم نیاز داریم زیرا که این ها اصلی ترین ابزار تحصیل برای دانشجویان و یا اولین ابزار برای گذراندن کارهای روزانه ما هستند. اما برای خرید لوازم التحریر مناسب چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم؟

کارایی و انتظاری که شما از این وسایل دارید

 توجه به برندها چه ایرانی و چه خارجی

 استانداردهای طراحی و ساخت

 توجه به سن مصرف کننده این ملزومات

انتخاب خودکار و یا روان نویس راحت تر از بقیه است. کتب و دفتر هم که طرح های بیشتری دارند می توانند در جایگاه دوم قرار بگیرند. تمام وسیله های تحریر را با توجه به نکات گفته شده در نظر بگیرید و سپس بهترین انتخاب خود را برای خرید آنلاین کادو انجام دهید.

نوشتن نقد و نظر

چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار COB 5W

چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار COB 5W

کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
جنس بدنه: فلز
نوع گردنی: انعطاف‌پذیر

مــحصولات مرتبط