کتاب داستان های هزار و یک شب اثر عبداللطیف طسوجی انتشارت پیام عدالت

محصول جدید

کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
جنس بدنه: فلز
نوع گردنی: انعطاف‌پذیر

74,200 تومان

شروع داستان هزار و یک شب داستان پادشاهیست با عنوان شهریار (پادشاه) و روایت گر آن شهرزاد (دختر وزیر) است. بیشتر ماجراهای آن در شهر بغداد و کشور ایران می‌گذرد و داستان‌ های آن را با ریشه ی ایرانی و برگردان «هزارافسان» دانسته‌ اند. این که داستانهای هزار و یک شب در حقیقت مشخص بوده و تعدادشان دقیقا هزار و یک عدد بوده باشند، واقعی به نظر نمی‌ آید. ولی داستان‌ های زیادی با عنوان "هزار و یک شب" نوشته شده ‌اند. کتاب هزار و یک شب قبل از دوره هخامنشی در هندوستان بوجود آمده و قبل از حمله اسکندر؛ به زبان پارسی (احتمالاً فارسی باستان) ترجمه شده و در قرن سوم هجری زمانی که بغداد مرکز علم و ادب ایران بود از پهلوی به عربی برگردانده شده‌ است. 

ویژگی های لوازم تحریر مناسب

 

خودکار، مداد، اتود، پاک کن، جامدادی، خط کش، دفتر تحریر، کیف و کوله از مهمترین و متنوع تریین وساِلی هستند که به عنوان کادو میتوانیم برای طیف گسترده ای از اشخاص انتخاب کنیم، فرقی نمیکند که دوست ما دبستانی باشد یا دانشجوی سال آخر دانشگاه و یا یک مغازه دار ، کارمندو یا مدیر عامل. تمام افرادی که می شناسیم به نحوی به لوازم التحریر احتیاج دارند و بدون تعارف یکی از دوست داشتنی ترین هدیه ها لوازم تحریر خاص است. همه ی ما به مواردی که ذکر کرده ایم نیاز داریم زیرا که این ها اصلی ترین ابزار تحصیل برای دانشجویان و یا اولین ابزار برای گذراندن کارهای روزانه ما هستند. اما برای خرید لوازم التحریر مناسب چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم؟

کارایی و انتظاری که شما از این وسایل دارید

 توجه به برندها چه ایرانی و چه خارجی

 استانداردهای طراحی و ساخت

 توجه به سن مصرف کننده این ملزومات

انتخاب خودکار و یا روان نویس راحت تر از بقیه است. کتب و دفتر هم که طرح های بیشتری دارند می توانند در جایگاه دوم قرار بگیرند. تمام وسیله های تحریر را با توجه به نکات گفته شده در نظر بگیرید و سپس بهترین انتخاب خود را برای خرید آنلاین کادو انجام دهید.

نوشتن نقد و نظر

کتاب داستان های هزار و یک شب اثر عبداللطیف طسوجی انتشارت پیام عدالت

کتاب داستان های هزار و یک شب اثر عبداللطیف طسوجی انتشارت پیام عدالت

کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
جنس بدنه: فلز
نوع گردنی: انعطاف‌پذیر

مــحصولات مرتبط