ست تی شرت و شلوارک زنانه گارودی مدل 1003214011-88

محصول جدید

مشخصات کلی محصول

جنس: نخ
فرم: معمولی
قد: روی باسن
قد آستین: کوتاه
یقه: گرد
طرح پارچه: طرح دار
مورد استفاده: روزمره

70,000 تومان

با کیفیت ترین و خاص ترین لباس ها رو تو کادویی میتونی پیدا کنی

2 نکته که قبل از خرید هر لباسی باید مد نظر قرار دهیم

     هدیه گرفتن یک تیشرت خوب و زیبا همیشه برای ما خانم ها جذاب و لذت بخش بوده است. هرچه از تیشرت های متفاوت و در رنگ بندی های متنوع هم داشته باشیم، باز هم قبل از انتخاب لباسمان می گوییم "هیچی ندارم بپوشم". مدل های بسیار متنوع و با قیمت های بسیار بصرفه ی پوشاک موجود در فروشگاه اینترنتی کادویی، باعث شده تا میزان گفتن جمله ی فوق در میان خانم ها به شدت کاهش پیدا کند. به دلیل توزیع عمده پوشاک و لباس به طور مستقیم از تولید کننگان قیمت های فروش اینترنتی ما بسیار پایین و مناسب هستند.

تی شرت ها و لباس های مختلف موجود در کادویی با داشتن استاندارد های مناسب تولید شده و از الیاف بسیار خوب و مرغوب در تولید آنها استفاده شده است. جنس نخ ها و پارچه های استفاده شده در تولید این لباس ها از الیاف عالی و نانو می باشد که باعث جلوگیری از جذب رطوبت بدن و پیدا شدن محلی برای رشد باکتری های متفاوت است. به همین خاطر است که با پوشیدن این لباس ها، از تولید بوی بد بدن جلوگیری به عمل می آید. نه تنها نوع الیاف مصرفی در تولید تیشرت و لباس های بالاتنه، بلکه حتی در تولید دامن، تونیک و دیگر لباس ها، علی الخصوص شلوارهای جنس لی و یا لباس زیر نیز بسیار مهم است. به همین خاطر در تولید پوشاک زنانه، حداکثر توجه به دو قسمت اصلی تقسیم می شود.

قسمت اول الیاف و جنس پارچه استفاده شده برای تولید السبه است. اگر حتی از درصد کمی فرآورده های نفتی مانند پلاستیک در تولید الیاف استفاده شده باشد؛ کیفیت جنس لباس و پارچه به شدت پایین خواهد آمد. علاوه بر این، پوشیدن این نوع از البسه بی کیفیت باعث بروز بیماری های متفاوت و حساسیت های فراوانی می شود. نتیجتا، داشتن جنس پنبه-پشم، یا ا لیاف گیاهی و یا دیگر مواد اولیه مرغوب برای تولید پوشاک، اولین و مهم ترین اصل در صنعت تولید و عرضه لباس است.
قسمت دوم که بسیار متنوع تر و وسیع تر از قسمت اول است؛ طراحی لباس است. طراحی لباس به دلیل وجود سبک و سلیقه های مختلف، علاقه مندی های متفاوت، فندوم ها، رنگبندی، سن، مذهب و نژاد، فصل، موقعیت جغرافیایی، رنگ پوست بدن، تیپ بدنی و بسیاری دلایل دیگر دارای گستردگی بسیار زیادی است. ما در فروشگاه اینترنتی کادویی سعی کردیم تا تنوع بالای محصولاتمان را مدنظر قرار دهیم و تا جای ممکن که از عالی بودن کیفیت لباس ها مطمئن باشیم، پوشاک خوب و با کیفیت تولید داخلی و خارجی را برای عرضه به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

نوشتن نقد و نظر

ست تی شرت و شلوارک زنانه گارودی مدل 1003214011-88

ست تی شرت و شلوارک زنانه گارودی مدل 1003214011-88

مشخصات کلی محصول

جنس: نخ
فرم: معمولی
قد: روی باسن
قد آستین: کوتاه
یقه: گرد
طرح پارچه: طرح دار
مورد استفاده: روزمره

مــحصولات مرتبط