کراوات مردانه طرح پرستو

محصول جدید

کراوات مردانه طرح پرستو از برند شاخه با طراحی بسیار زیبا و از جنس کرپ حریر موجود است

90,500 تومان

طرح های بسیار متنوع کراوات در کادویی

ست کردن کراوات و پیراهن و البته کت وشلوار رازی دارد که استایلیستان حرفه‌ای ازآن استفاده میکنند.

 راز هایی که اگر شما از آنها بی اطلاع باشید، باعث می شود که تیپ رسمی و یااداری‌ شما بجای آنکه بایک کت وشلوار بسیار شیک و یک کراوات ابریشمی خیره‌ کننده باشد، بهم ریخته و نامنظم بنظر برسد.

نکته : پیش از خریدن کراوات باید به استایل و لباس هایتان توجه کنید. شما نباید لباس‌ خود رابر اساس کراواتی که دارید انتخاب نمایید بلکه این کراوات شماسست که براساس لباسهایتان انتخاب می‌شود. بنابراین درزمان خریدن کراوات به این نکته توجه نمایید که آیا آن کراواتی که چشمتان راگرفته به لباسهایی که درکمددارید می‌آید یا خیر.

گران ‌قیمت بودن یک کراوات دلیلی نیست که باعث ‌شود خوش‌ تیپ‌ تربه نظربرسید، بلکه همخوانی کراوات بالباسهای دیگر شما  والبته تیپ واستایل کلی خود شما و انتخاب های شما این جادو را بوجود می آورد.

ولی قبل از اینکه به ست کردن کراوات وپیراهن بپردازید، به این نکته توجه کنیدکه چه رنگی به ویژگیهای ظاهری شمابیشتر می‌ خورد. آقایان بلوند با داشتن وست روشن می باید ازکراوات‌های بارنگ پاستلی یاتک رنگ استفاده نمایند. مردی که رنگ مویش تیره تراست امارنگ پوست روشنی دارد، درواقع خود دارای کنتراست رنگی لازم است. وی باید درزمان ست کردن کراوات وکت و شلوار یاپیراهن هم همین کنتراست را حفظ کند ورنگهای خیلی نزدیک بهم را انتخاب نکند.

نوشتن نقد و نظر

کراوات مردانه طرح پرستو

کراوات مردانه طرح پرستو

کراوات مردانه طرح پرستو از برند شاخه با طراحی بسیار زیبا و از جنس کرپ حریر موجود است

مــحصولات مرتبط