کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30

محصول جدید

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30 حجم 65 میلی لیتر یک محصول بسیار مناسب جهت محافطت پوست در مقابل  آفتاب است

13,500 تومان

بهترین ماسک صورت برای انواع مختلف پوست

پایان روز زمانی مناسبی جهت پاک سازی صورت است. بیشتر مردم براین باورند که استفاده کردن از آرایش پاک کن ها منحصرا برای پاک کردن آرایش خانمها است. اما در حقیقت به سبب وجود گرد وغبار و هم چنین آلودگی‌های موجود در هوای شهر ها، ‌پوست همه بدون هیچ گونه محدودیت جنسیتی و یا سنی نیاز به شستشوی روزانه دارد. پاک کننده صورت مناسب، آلودگی‌ را از روی منافذ پوستی تمیز کرده و پوستتان را مرطوب و هم چنین شاداب نگاه می‌دارد. 

استفاده کردن از ماسک صورت با کیفیت برای حفظ سلامت پوست بسیار مهم و ضروری است. متخصصان حوزه زیبایی اعتفاد دارند که حداقل یک بار در ماه میباید از ماسک برای نگه داری بهتر از پوست صورت استفاده شود. ماسک‌ های صورت انواع و مدل های مختلفی دارند. این که افراد مختلف با پوست های متفاوت چگونه ماسک مناسب صورت خود را انتخاب کنند بسیار مهم است. شما با شناختن بهتر نوع و مدل پوست خوتان قادر خواهید بود تا بهترین و مناسب ترین ماسک را برای پوست صورت خود انتخاب نمایید. در حقیقت به منظور جلوگیری هر چه سریع تر از آسیب رسیدن به پوست صورت بهتر این است که ماسک مناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید. برای مراقبت کردن و حفظ بیشتر سلامت پوستتان استفاده نمودن از ماسک صورت خوب همیشه توصیه می‌شود. به طور کلی ماسک ‌های صورت دارای ویتامین ها و مواد مغذی فراوانی است که نیاز پوست شما را برطرف می سازد.  با استفاده از ماسک خوب میتوانید پوستی نرم، لطیف و با درخشندگی بیشتری داشته باشید. به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به پوستتان در خریدن ماسک بسیار دقت کنید. بهتر است که برای خرید بهترین برند ماسک صورت، نوع پوست خودتان را در ابتدا بشناسید و مناسب با آن یک ماسک صورت عالی برای پوستتان تهیه فرمایید. در زیر نام چند نمونه از انواع ماسک های صورت را برای شما خواهیم آورد.

انواع ماسک صورت

ماسک کرمی: ماسک‌ کرمی برای پوست نرمال و خشک بسیار مناسب هستند.

ماسک خاک رس: در صورتی که پوست چرب با منافذ باز دارید این ماسک برای شما مناسب تر هستند.

ماسک‌های ژلی: ماسک‌ ژلی برای پوست حساس و دهیدرات شده و خشک بهترین گزینه می باشد.

ماسک ورقه‌ای: ماسک‌ ورقه‌ای از پر طرفدار ترین ماسک‌های صورت هستند.

ماسک‌های لایه‌بردار: لایه‌برداری پوست بسیار بسیار مهم است. به منظور مراقبت بیشتر و بهتر از پوست و داشتن پوست صاف و درخشنده لازم است که هرازگاهی لایه‌برداری پوست انجام شود.

ماسک‌های پیلینگ: ماسک‌ پیلینگ باعث درخشندگی بیشتر پوست شما می‌شوند.

نوشتن نقد و نظر

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30

کرم ضدآفتاب دکتر ژیلا مدل Spf30 حجم 65 میلی لیتر یک محصول بسیار مناسب جهت محافطت پوست در مقابل  آفتاب است

مــحصولات مرتبط